Yukarı Git

ERGENE/TEKİRDAĞ

Hakkımızda

Bizleri daha iyi tanımanız için...

Gül-Ha Teknik Havalandırma ve İzolasyon olarak 2000 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Yirmi yıllık teknik tecrübe ve deneyimimize dayanan ve iç mekanlarınızın havasına hava katan çözüm ortağınız olarak havalandırma konusunda güvenilir, harcamalarınızın karşılığını alacağınız çözümler üretiyoruz. Sektörde kullanılan en yeni ve inovatif ürünleri akılcı uygulamalarımız ve yüksek teknik tecrübelerimizi kullanarak havalandırma ihtiyaçlarını uygun çözümler üretmekten memnuniyet duyarız.


İç mekan havalandırma kalite ve verimliliğini yükseltmek için tasarladığımız çevre dostu uygulamalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Hizmetlerimiz tüm endüstriyel tesisler, oteller, hastahaneler, alışveriş merkezleri, cafeler, restoranlar, konutlar ve siz değerli müşterilerimizin vakit geçirebileceği diğer tüm kapalı alanları kapsamaktadır. Uygulamalarımızda verimli, ekonomik ve uzun ömürlü havalandırma sistemleri geliştirerek sizinle buluşturuyoruz. Isıtma, soğutma, havalandırma, hava temizleme, izolasyon, filtreleme gibi hizmetlere uygun ürünleri, uygulamaları ve satış sonrası hizmetimize güveniyoruz.


Büyük ya da küçük farketmeksizin havalandırma uygulaması yapılacak alana en uygun şekilde yapılması gereken işlemi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Gül-Ha Teknik Havalandırma ve İzolasyon olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Hizmetlerimize ve Uygulamalarımıza Göz Atın

İhtiyaçlara uygun, çözm odaklı uygulama ve hizmetler

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimize göz atın.

Galeri

Uygulamalarımıza göz atın.

Hakkımızda

Bizi daha iyi tanıyın.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimize genel bir bakış.

Toz Toplama

Havayı temiz hale getiriyoruz.

Davlumbaz Sistemleri

Kötü kokuları yok ediyoruz.

Havalandırma

Temiz havayı sizinle buluşturuyoruz.

Baca Sistemleri

Verimli hava akışı

Isıtma - Soğutma Sistemleri

Hem sıcak hem soğuk

İzolasyon Sistemleri

Yüksek verimlilik için

Adres

Metus Ağa Sokak no:3 Velimeşe ERGENE/TEKİRDAĞ

Telefon

05445610816

İletişim Maili

harun@gulhateknikhavalandirmaizolasyon.com